Natalia Bienias

Mobee Dick

Projektantka działająca w obszarze digital od 2008 roku. Absolwentka Grafiki na PJATK i UXD na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Head of Design w Mobee Dick. W codziennej pracy układa, organizuje treści i upraszcza najdziwniejsze interfejsy. Realizowała projekty m.in. dla takich klientów jak: Diebold Nixdorf, Banque Saudi Fransi, Envelo Bank, Sante, OEX Business Services, eSky, MNiSW, Bridgestone. Interesuje się psychologią poznawczą, nowymi technologiami i ich wpływem na nasze życie.

Przejdź do streszczenia wystąpienia Natalii Bienias

Michał Olszewski

Allegro

Michał pracuje w Allegro od 2013 roku. Zaczynał jako UX Designer, szybko awansował na stanowisko UX Team Leader, a obecnie pracuje jako Product Manager with strong UX background. Tytuł magistra uzyskał po 5 latach studiów w naszym Instytucie (wtedy pod nazwą Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii).

Profil na LinkedIn Michała Olszewskiego

Przejdź do streszczenia wystąpienia Michała Olszewskiego

Wojtek Kutyła

Wojtek Kutyła jest niezależnym konsultantem i trenerem UX i service design. Mieszka w Edynburgu. W sektorze cyfrowych produktów i usług pracuje od 1999 roku. Współpracuje z wieloma międzynarodowymi organizacjami. Regularnie odbywa wizyty w Polsce, prowadząc warsztaty, występując na konferencjach i ucząc projektantów UX zaawansowanych metod pracy w zawodzie.

fot. Sylwia Kowalczyk

Przejdź do streszczenia wystąpienia Wojtka Kutyły